Sākums

Esam priecīgi Jūs redzēt uzņēmuma "GS TEHNIKA" lapā!
"GS TEHNIKA" ir tirdzniecības uzņēmums, kurš savā profilā ir viens no vecākajiem Latvijā.

Mūsu darbības sfēra - izklaides, kultūras, teatru un šovbiznesa priekšmetu pārdošana un apkalpošana. Šim lietām attiecas: profesionālās gaismas un skaņas iekārtas, dažāda plašuma izklaides pasākumu aprīkošanai - sākot ar nelielām mājas ballītēm un diskotēkām līdz pat teātra uzvedumiem, kultūras namiem, koncertiem, skolām, kafejnīcām, bāriem, restorāniem, klubiem, tirdzniecības zālēm un izstādēm; mūzikas instrumenti; dekoratīvās interjera noformēšanas dizaina elementi. To visu pilnā mērā var izmantot ne tikai mūziķis, mākslinieks un dizaineris, profesionāls apgaismotājs, diskotēku, tusiņu un koncertu rīkotājs, bet arī vienkāršs cilvēks, kas vēlas padarīt savu dzīvi nedaudz krāšņāku. Uzņēmums veic arī remontu, garantijas un pēc-garantijas servisa pakalpojumus.

Pastāv šabloni, ka šovtehnikas veikala personalam jāsastav no šovmaņiem, dskžokejiem vai cilvēkiem ar konservatorijas izglītību. "GS TEHNIKA" neizvīrza sev mērķi pieņēmt darbā oblīgati šos cilvēkus, mūsu uzdevums taču tieši ir palīdzēt šim cilvēkiem (šovmaņiem, mūziķiem, teatraliem utt), kuriem būs jāizmanto mūsu prece, tāpēc pieņēmot darbā cilvēku, ja mēs noskaidrojam, ka viņš nav piesaistīts mūsu jomai, mēs neatraidam viņu uzreiz, jo mums arī svarīgi, lai šis cilvēks saprastu vismaz elementaras tehniskas lietas un varetu saprast mūsu aparatūru. "GS TEHNIKA"s personals sastav no kvalificetiem tehnikiem ar tehnisku izglītību (ta arī jābūt, jo daudz kas no mūsu preces ir elektroniska vai elektro aparātūra, kuras lietošana prasa vismaz drošības tehnikas zinašanu un bieži daudz lielāku kvalifikaciju). Mūsu darbinieki ir spējīgi iemācīt Jūs pareizi izmantot aparātūru un var apgadāt Jūs ar drošu un pareizi interpritētu informaciju.

"GS TEHNIKA" nav interneta veikals, mēs uztūrām normalo veikalu, kur prece ir fiziski. Ienācot mūsu veikalā Rīgā pēc adreses: Pulkveža Brieža iela 43, Jūs varat personīgi redzēt preci, apskātīt gaismas iekārtas darbībā, paklausīties skandas, uzdot jautajumu, saņemt atbildi.

Preču, kuru mēs turām noliktava, modeles ir izlases modeles. Mūsu specialists rūpīgi alasa modeles no plaša piedavajumu saraksta pasaules tirgū. Mēs piedavajam pieprasītas, nebistamas, drošas, vieglas remontā un atbilstošas mūsu valsts realijām un iespējām preces. Tirgu jaunumus mēs analizējam un neieviedam, ja tie nav labāki par parbauditiem modeliem.

Mūsu interneta lapa informēs Jūs par šovbiznesā pielietojamām iekārtām, to īpatnībām, spējām un tehniskajām īpašībām. Mūsū lapā pastav tikai tie preces veidi, kuri mums ir tagad, parādas periodiski vai reāli bijuši mums kaut vienu reizi.

Ja Jums ir nepieciešama prece, kuru mēs nepiedavajam pastavīgā asortimentā, Jūs varat to pasūtīt izvēlējot preci mūsu katalogos.
Jūs varat uzdot jautajumus arī pa internetu sutot tos uz e-pastu: info@gstehnika.lv
Informācija par preču cenām vai to atrašanos noliktavā pa e-pastu netiek izsniegta.
Ja Jūs esat ieinteresēts par kadu preču iegādi, lūdzam zvanīt pa tālr.: 67320855, 29430058.
Fakss: 67320815
Atgadinām, ka ja Jūs vēlaties personīgi iepazīties ar Jums nepieciešamo preču īpatnībām, tad esat laipni lūgti apmeklēt mūsu veikalu pēc adreses:
Rīga,
Pulkveža Brieža 43,
LV-1045

Darba laiks:
Darba dienās: 10.00 - 18.00
Sestdien, Svētdien: Slēgts
Lapu ieteicams skatīt ar Microsoft Internet Explorer 6 vai Mozilla FireFox!
Developed & designed by Boriss Zagrebins